Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hry-závodní

16. 4. 2009

ZÁVODNÍ

Drift Runners
Drift Runners jsou divoké závody, ve kterých půjde jen o to jedno jediné a to vyhrát rozjetý šampionát. Po ukončení každého závodu si budete moci vylepšit své auto. Hra se ovládá šipkami.

92%
4.6 MB
TheHeist
Vžijte se do role řidiče, jenž má na starosti auto plné ukradených peněz. Vašim úkolem bude, v zadaném časovém limitu, doject do cíle. Pokud zlikvidujete policejní vůz, přičte se vám slušný balík peněz a pokud způsobíte těžkou havárii, něja ... Celý text

92%
2 MB
Monster Truck Maniac 2
Monster Truck Maniac 2 jsou celkem netradiční závody, ve kterých půjde hlavně o to doskočit co nejdál to jen půjde. Hra se ovládá šipkami.

91%
3.3 MB
Monster Truck Nitro
Zahrajte si šest různorodých kol s obřím Monster Truckem. Podaří se vám splnit všechny zadané úkoly? Hra se ovládá šipkami a klávesa CTRL slouží pro turbo.

90%
3 KB
Dune Buggy
Zkuste si projet se svou buginou různě členitou trať, která je plná nástrah i překážek. Po cestě budete muset sbírat hvězdičky, které vám na konci každého kola přidají body. Celá hra se ovládá šipkami a mezerníkem.

90%
1.7 MB
 
Monkey Kart
Podaří se vám porazit všechny své protivníky na velmi různorodé trati? Na výběr budete mít z několika obtížností a je tedy jen na vás, na co se cítíte :). Plyn přidáte šipkou vpravo, skáčete šipkou nahoru a jako akční klávesa slouží mezerní ... Celý text

89%
6 MB
Motor Cross FMX
Po delší době tu máme zase jednu ze závodních her, ve které bude vašim úkolem projet různě členitou trať a během skoku to bude chtít udělat nějaký ten trik.

88%
4.2 MB
Drunk Rider
Podaří se vám zlodat nástrahy členitého terénu na této silné moderní mašině? Hra se ovládá šipkami a na dokončení celé hry máte pouze 3 životy.

88%
665 KB
Pirate Race
Vaším úkolem bude dojet ke třpytivému pokladu jako první a přitom si dávat pozor na malé ostrůvky a nepřátelské lodě. Vaše plavidlo rozpohybujete střídavým mačkaním levé a pravé šipky. Z kanónu střílíte mezerníkem.

87%
1.3 MB
SandStorm
Zahrajte si propracovanou závodní hru Sandstorm. Za vyhrané závody získáte peníze, za které je možno nakoupit širokou škálu vylepšení.

87%
2.4 MB
Stunt Pilot
V roli pilota akrobatického letounu budete mít za úkol proletět co nejrychleji skrz všechny obruče a pokusit se při tom do ničeho nenarazit. Hra se ovládá šipkami a mezerníkem můžete použít rychlost.

87%
neznámá
Uphill Rush
V závodní hře Uphill Rush můžete jezdit s motorkou, čtyřkolkou, na skateboardu, v monster trucku plus je možné, v závěru hry, vyzkoušet jedno bonusové vozidlo. Za 3 povedené back flipy (otočka o 360°) můžete využít turbo. Hra se ovládá šipk ... Celý text

87%
5.5 MB
Monster Truck Maniac
Monster Truck Maniac jsou celkem netradiční závody, ve kterých půjde hlavně o to doskočit co nejdál to jen půjde. Hra se ovládá šipkami.

86%
3.2 MB
TG Motocross 3
Zkuste na své motorce projet obtížný terén. Dejte si pozor na všechny hrby a zákoutí, které mohou vaši hru ukončit. Celá hra se ovládá jen šipkami.

86%
150 KB
Dirt bike
V této hře na vás čeká jízda na motorce přes nejrůznější překážky. Všechno musíte ustát a nesmíte spadnout, ani se bouchnout do hlavy.

86%
1.9 MB
 
Motorush 2
Zima už pomalu polevuje a všichni, jenž jsou postiženi dvoukolovými vehikly, už se těší až zase vyjedou na nekonečné jarní cesty. Proč si tedy tuto dobu tak trochu nezkrátit touto příjemnou hrou :) Ovládání šipkami a mezerníkem skáčete.

86%
7.2 MB
Shark tale the big race
Pojďte se podívat pod hladinu moře. Naleznete tam zbrusu novou dostihovou dráhu, na které závodí mořští koníci. Jednoho z nich si můžete rovnou osedlat a zúčastnit se s ním dostihu.

85%
1.5 MB
Sik Trix BMX Demo
V této demoverzi si můžete zajezdit na kole a zkusit nějaké ty triky. Hra je po hratelné i grafické stránce dobře zpracována...

85%
624 KB
Boston Snowplow
V této hře ovládáte vozidlo na odhrnutí sněhu. Hru vidíte z ptačího pohledu a vaším cílem je překonat všechny nástrahy a najít určitý počet kol, kolik jich právě máte vidíte vlevo dole...

85%
1.8 MB
Flatliner User Levels
Flatliner se velmi podabá stařičké hře Elastomania, každopádně hratelnostně je přeci jen trošku jinde. Cílem hry je posbírat všechny mince a dostat se tak to dalšího kola. Celá hra se ovládá šipkami.

84%
949 KB
Adrenaline Challange
Konečně tu máme pořádnou motorkářskou 2D flashovku.Hra je velmi podobná hře,dnes již legendární, Elasto Mania.

84%
181 KB
Bike Mania 2
Máme tu další pokračování trialové hry Bike Mania. Traťe jsou o něco náročnější, než v prvním díle.

84%
neznámá
Horse Racing
Horse Racing je docela povedená dostihová hra, ve které budete muset skákat přes překážky a být rychlejší než všichni vaši protivníci. Zvládnete být nejrychlejší a přeskočit přes všechny překážky? Hru ovládáte 2 tlačítky ve hře, jedním skáč ... Celý text

84%
177 KB
Thump!
Většina závodních aut se snaží být co nejaerodynamičtějsích,ale závodit se dá i s dodávkou, jak je tomu v této hře. Čeká na vás 12 okruhů s dvěma obtížnostma, které musíte projet v časovém limitu.

83%
370 KB
Ultimate Rally Challenge
Máte rádi rally, ale bojíte se usednout za volant? V této hře si, bez strachu o svůj život, můžete vyzkoušet, jaké to je pilotovat auto při rally závodech.

83%
4.6 MB
 
Mini moto
Tady si můžete zazávodit na mnoha tratích na motorkách. Jedou se tři kola proti třem soupeřům a pokud chcete postoupit do dalšího levelu, musíte vyhrát.

83%
4.1 MB
Drag Racer V3
Drag Racer V3 je závodní hra, ve které budete závodit vždy s jedním protivníkem. Za vyhrané závody dostanete peníze, za které si můžete kupovat různé tuningové díly.

83%
6 KB
Down Hill Jum
Vyberete si auto, trať a frčíte si to po místnostech, které vám něco připomínají, no ano jedná se o propagaci firmy HP a proto tam naleznete tiskárny, náplně, foťáky, kamery, skanery a ostatní produkty od HP...

83%
1.1 MB
Championship Rally
Nasedněte do své nadupané káry, vemte si dobrého navigátora a pořádně se připoutejte, protože v této hře si projedete několik závodních tratí ve svém rally autě.

83%
neznámá
Crash Test Dummy
V této hře ovládáte figuru, která je v autě a musí otestovat, jak moc je auto odolné proti nárazu a do jaké dálky po nárazu figurant vyletí, hra je spíše pro pobavení, ale stojí to určitě zato...

83%
127 KB
Super Tracks
Silné motory, mohutná auta a tvrdí soupeři. To všechno zažijete v této pěkné závodní online hře. Můžete si zahrát rychlou jízdu či se pustit na velkolepý šampionát. Hru ovládáte šipkami.

82%
neznámá
Death wheels
V této hře si projedete pár tratí, na kterých musíte v časovém limitu posbírat všechny kosti. Když se vám to podaří, stačí už jen projet cílovou čáru a postoupit do dalšího levelu.

82%
3.7 MB
BMX Park
V této hře si můžete parádně zajezdit v parku na vašem kole. Můžete skákat na rampách a dělat speciální triky...

82%
1.4 MB
Frozen Frenzy
V této hře jste v roli roznašeče zmrzliny pro všechny děti, vaším cílem je do určitého času obdařit co nejvíce dětí zmrzlinou a přirozeně vyinkasovat co nejvíce peněz...

82%
342 KB
Planet Racer
V roli planetárního jezdce budete závodit se svým vozem po různých planetách naší soustavy. Na každé planetě můžete vyzvat soupeře a pokud vyhrajete, získáte předem stanovenou výhru (peníze či auto). Za vydělané peníze si můžete nakoupit le ... Celý text

82%
1.3 MB
 
Skidoo TT
V této hře je vaším cílem jezdit na zimním skůtru a překonávat nástrahy, dávejte si pozor zejména na laviny, pokud se vám nechce objížďet kus cesty, tak si s pomocí sněžných koulí udělejte vlastní cestu...

82%
331 KB
Ostrich Jump
V roli bláznivého pštrosa máte jasný cíl. Donést červené pírko v zobáku co nejdále. Smůla je, že se nacházíte v poušti a všude kolem vás jsou otravné kaktusy...

82%
845 KB
Caravana Racers
Další velmi pěkně udělaná závodní hra. Vyberete si auto, trať a můžete vyrazit. Navíc je zde podporována hra více hráčů...

81%
673 KB
Ice racer
V této hře si vyzkoušíte jízdu v teréním autíčku, které nesmíte rozbít a pokaždé musíte dojet do cíle.

81%
362 KB
4 Wheel Fury 2
Terénní čtyřkolky nabraly v poslední době na popularitě. V této hře si můžete s jednou takovou zazávodit a porovnat síly se soupeři. Upozorňujeme, že je nutné před spuštěním hry shlédnout reklamu, proto doporučujeme na nic neklikat do té do ... Celý text

81%
neznámá
minivan defensice driving
V této hře budete ve svém minivanu vozit studenty po městě. Času máte minimum a nesmí vám dojít, stejně jako nesmíte zničit minivan.

81%
440 KB
Bike Mania
Usedněte na svou motorku a pusťte se do náročných trial tratí. Na hlavě sice máte přilbu, ale ta vás před pádem bohužel nezachrání.

81%
1.3 MB
3D racing
Dnes na vás čeká zdařilá závodní hra. Projedete si postupně tři okruuhy s společně se soupeři. Ten poslední se vám odemče, jen pokud prokážete svoje závodnické schopnosti.

81%
2.3 MB
Snowboard Challenge
V roli snowborďáka musíte sjíždět svah a dělat u toho zajímavé triky. Hra je pěkně graficky vytvořena a hratelnost je také na vyšší úrovni...

80%
1 MB
Fireball5
Další svkělá automobilová honička, musíte se rychle dostat do cíle a nenabourat proti jedoucím vozům...

80%
2.9 MB
 
Motocross Fever
Máte rádi motorky, skoky, triky? Tak právě pro vás máme opravdu povedenou motocrossovu hru. Můžete si trať jen tak projet nebo se pustit do velkého šampionátu.

79%
neznámá
Braap braap
Pro milovníky motokrosu, ale nejen pro ně, je tu závod na motorkách, kde musíte jet co nejrychleji a zároveň předvést co nejvíce triků ve vzduchu.

79%
2.5 MB
Stunt Bike Draw
Vašim úkolem bude nakreslit optimální trať pro svého závodníka. Dejte si však pozor na to, aby se vám motorkář nevyboural.

79%
2.5 MB
Heli Racer
Závody aut nebo motorek jsou dneska celkem běžnou záležitostí. Ve hře Heli Racer si však můžete zazávodit s vrtulníkem na velmi různorodých tratích. Hra se ovládá myší a výšku naberete držením levého tlačítka.

79%
933 KB
Xenon Prime Racing
Závodní hry v povedeném retro stylu. Pokud chcete vědět, jaké hry se hráli před mnoha lety kdy většina dnešních školáků nosila ještě plenky, jistě tuto hru vyzkoušejte :). Ovládání: šipky.

79%
2.7